Vajon már eldőlt…?

A múlt szombati, Baja elleni mérkőzésen három negyeden keresztül végletekig izgalmasan alakultak az események a pályán.

Ugyan a záró negyedet megelőzően mindössze eggyel vezettek a berényi kosarasok (75-74), az utolsó percekben szinte megtáltosodtak a hazaiak, s végül simán, 104-82-re nyertek a Bajai-Bácska elleni összecsapás első felvonásán.

A különbség viszonylag nagy, s a két gárda eddigi meccseit figyelembe véve elégnek kell lennie a huszonkét pontos előnynek, ám semmiképpen sem szabad félvállról venni a visszavágót. A dél-alföldiek méltán szerezték meg a második helyezést az alapszakasz során, és előzték meg többek között a szintén jelentős játékerőt képviselő egrieket.
Ha azonban a mieink mindent latba vetve küzdenek az előny megtartásáért, és győzelemre hajtanak a JKSE kosarasai, nagy valószínűséggel hamarosan már az ötödik helyért játszhatnak Godena Feriék.
Szurkoljunk, hogy sikerüljön a továbbjutás!