Rozsomákok - Negatív pontrekord

Mindössze 3 pont született a Wolves2 – Wolverines Div. III-as rangadón. Borongós, szeles idő fogadta a csapatokat május 2-án a Budapest Wolves 2 pályáján. A harmadosztály két egyenlő erőt képviselő csapata feszült egymásnak, és ez az eredményen is megmutatkozott.

A pénzfeldobást a Jászberény Wolverines nyerte, akik a visszahordást választották. A vendégcsapat irányítója az első playben eladta a labdát, amit később a mérkőzés folyamán egy újabb interception és két elvesztett fumble követett, ám a Farkasok egyik turnovert sem tudták pontokra váltani. Már ekkor látszott, hogy a védelmek fognak dominálni, de azt senki sem gondolta volna, hogy az első negyed végén Farkas Gyula mezőnygóljával a jászberényiek megszerzik a győzelmet. Mindkét csapat több látványos támadást vezetett, de ezek a célhoz közelítve rendszerint elakadtak a védelmekben. A közönség összességében egy remek csatát láthatott, két kőkemény védelemmel, és két rendkívül sportszerű csapattal. A végeredmény tehát: Budapest Wolves 2 – Jászberény Wolverines 0-3, a Wolverines ezzel a győzelemmel nagy lépést tett a rájátszásba jutás felé.

A következő mérkőzés 2009. május 17. 15:00 órakor kerül megrendezésre, ahol a Jászberény Wolverines a Budapest Grizzlies gárdáját látja vendégül Jászberényben a Lehel Sport KHT füves pályáján, a hűtőlakótelepen. Minden érdeklődőt szeretettel várunk.