Át kellett adnunk az első helyet

Nem sikerült a győzelem. Vasárnap délután a JSE gyakorló füves pályáján, szoros, izgalmas mérkőzésen a budapesti Hungarian Astros 20:16-ra bizonyult jobbnak a jászberényi Stinky Soxnál. A hazai csapat az első két játékrészben 8 pontot tudott szerezni, míg az ellenfél budapestiek csak kettőt, azonban a negyediktől a hatodik inning-ig a berényieknek nem sikerült többet szerezni.

Képek a Galériában!Képek a Galériában!

Sajnos az Astrosnak igen, összesen tizenkettőt. Ez elégnek is bizonyult a végső győzelemhez, hiszen a hetedik játékrésztől a mérkőzés végéig további 8-8 pontot szerzett, ami azt jelenti, hogy a Zokniknak nem sikerült az élen maradni, csapatuk, a Sopron és az Érd győzelme miatt a harmadik helyre csúszott vissza a tabellán. Persze még semmi sincs veszve, hiszen legközelebb május 17-én Sopronba látogat a csapat.